بنتهاوس (روف) للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

238 عقارات أخرى
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مميز متشطبة للبيع في ماونتن فيو

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في مونتين فيو هايد بارك علي حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في مونتين فيو هايد بارك علي حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف للبيع فوري ف ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو هايد بارك | بنتهاوس 166 | ريسيل

    Darcom for Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٩٢١٬٧١٤ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة برووف تشطيب كامل و افضل موقع ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من السوق لقطة و موقع مميز - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع فى لونش جديد ماونتن فيو اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب في ماونتن فيو هايد بارك التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو Pool للبيع ريسيل بسعر لقطه- ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس متشطب 166م فيو حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكييفات في ماونتن فيو هايد بارك

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ماونتن فيو

    Premium Homes logo image

3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز برووف في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 166م تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 166م - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 166م - برايم لوكيشن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 166م - بالتكيفات - تشطيب الترا مودرن

    Brick Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك – تشطيب كامل

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في ماونتن فيو هايد بارك متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    iHome logo image

2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 166 متشطب فيو حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في ماونتن فيو موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف متشطبه بالكامل في ماونتن فيو بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع