بنتهاوس (روف) للبيع في ماونتن فيو هايد بارك, صفحة 4

238 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بنسبة 75% على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مجهز بالكامل بمطبخ ودريسينج ماونتن فيو

    Do estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل مع رووف خاص في ماونتن فيو

    Beltone logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس متشطب 166م فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 3 غرف متشطب للبيع موقع متميز ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف للبيع بموقع متميز - ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ممتاز وموقع مميز بنتهاوس استلام فورى متشطب

    East wing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في ماونتن فيو التجمع بنص السعر

    Catchers investment logo image

3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬١١٢٬٥٠٠ جنيه

    بنت هاوس ميدل في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر - موقع مميز - استلام فور - 3/4 تشطيب

    East wing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز بأقل سعر ف ماونتن فيو هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز برووف مفتوح | للبيع| بسعر مغري جدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بنتهاوسSpecial corner متشطب وجاهز , اوبن فيو

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري -ارخص سعر - لوكيشن مميز-استلام فوري

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع موقع متميز تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن بموقع مميز و سعر مميز

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات راقية بنتهاوس رووف استلام فوري 166 متر

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو فاونتين باقل سعر في MVHP

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بسعر مميز في ماونتن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز | ماونتن فيو هايد بارك | 80% متشطب

    Darcom for Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بحري متشطبة بفيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع