بنتهاوس (روف) للبيع في ماونتن فيو هايد بارك, صفحة 10

238 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك تشطيب كامل

    Premises logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالمطبخ استلام فوري/ريسيل, هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل استلام فوري بالمطبخ - بفيو ع البحيرة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس ريسيل برايم لوكيشن - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس+89م روف ريسيل بالتكييفات+المطبخ-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونتن فيو هايد بارك بسعر للقطة

    Rakar Investments logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتشطيب راقي|جاهز للسكن |السعر لفتره محدوده

    Merak Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف برووف 90م بالفرش و مطبخ مجهز بالكامل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: بنتهاوس مفروش برووف خاص

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس166م+رووف ف ماونتن فيو|اقل سعر لفتره محدوده

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣/٤ تشطيب في ماونتن فيو هايد بارك-للبيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك كمبوند

    Premises logo image

3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع في ماونت فيو هايد بارك بسعر مميز

    Premises logo image

3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع