بنتهاوس (روف) للبيع في ماونتن فيو هايد بارك, صفحة 2

238 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايدبارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة مميزة جدًا اكبر مساحه روف

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس200م+120م رووف للبيع ف ماونتن فيو هايد بارك

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب -أطلالة علي اللاجون والمسبح-سعر مميز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك سوبر لوكس

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه بينتهاوس 4 غرف على 141 فدان سنترال بارك

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالمطبخ و التكييفات استلام فوري

    why solutions logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع بنتهاوس في ماونتن فيو هايد بارك- فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز مع رووف واسع وإطلالة مفتوحة

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥١٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق بنتهاوس كورنر-ماونت فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك – موقع مميز

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كامل التشطيب للبيع-ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ماونتن فيو هايد بارك | بنتهاوس مميز 166م

    Darcom for Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتشطيب كامل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر مميز بكمبوند مونتن فيو هايد بارك

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل يطل على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر للبيع فى مونتن فيو هايد بارك التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس متشطب في ماونتن فيو هايد بارك 166

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر اقل من الماركت متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بـ 9 مليون!!

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك متشطبة

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع