بنتهاوس (روف) للبيع في ماونتن فيو هايد بارك, صفحة 3

238 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع استلام فوري متشطب بالكامل + رووف

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك – جاهز للسكن

    Catchers investment logo image

3

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بفيو لاندسكيب بروف 90م استلام فوري

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف للبيع فوري فيو لاجون ف ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكومباوند Mountain View Hyde Park

    Catchers investment logo image

4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 246 متر ريسيل فورى في ماونتن فيو هايد بارك

    Catchers investment logo image

3

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونتن فيو هايد بارك بـ12 مليون بالفرش

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطب في ماونتن فيو هايد بارك

    West Field logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 167م في ماونتن فيو هايد بارك

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك بسعر مميز

    KAMF logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلالة مفتوحة داخل ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لوكيشن مميز بماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر ولوكيشن مميز _ ماونتن فيو هايد بارك

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٩٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف جاهز في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جبلية على هايد بارك شقة بنتهاوس متوسطة للبع

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف وإطلالة مميزة في هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فى السوق -موقع مميز دبل فيو -استلام فورى

    East wing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل و موقع مميز في ماونتن فيو

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع