عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 43

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع بالفرش والاجهزةيرئ البحربوضوح موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للإيجار في بلو باي آسيا العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قريه بياسيرا العين السخنه باقل سعر

    Capital Lords Real Estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا توباز – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالدور الأول مميز على بُعد خطوات من الشاطي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ارضي فيو مميز في بانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس + روف سوبر لوكس في لافيستا 1 السخنه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل استلام فوري بإطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي غرفتين مفروش في ازها السخنة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا 3 فيو بحر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا 6 فيو جاردن

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 3 صف ثاني بحر مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 200م تري البحر بقرية زهرة البحيرات بكبريت

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 متر متشطب بالفرش في السخنة بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن مرحله اولي-مفروش -جاهز للمعاينه

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه | ستيلا دي ماري، العين السخنة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما على البحر بالفرش والتكييفات والاجهزة

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية فيو حمام سباحة بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف فيو بحر وحمام سباحة مفروش بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فيو بحر بالفرش والتكييفات في تلال

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اول صف على لاجوون متشطب بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية شايف البحر من الحديقة متشطب مفروش بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما على البحر واللاجوون بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة فيو بحر بالفرش والتكييفات تلال السخنة

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف بحديقة 180م فيو بحر بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع