عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه

1,286 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصة للبيع بالم بيتش العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية ماليبو العين السخنه

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بالميرا العين السخنه

    Town River logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بكامل الفرش بحري مع روف اضافي جولف فيو

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فى العين السخنة شالية متشطب بالفرش

    Sonic For Real-Estate logo image

    عين هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • أب هاي بورتو السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Amer Group company
    السويس,العين السخنة,بورتو السخنة

• 10

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري في باي ماونت العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع كورونادو بيتش علي البحر

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع العين السخنه قريه بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اطلاله بحريه فالعين السخنة 110م

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • كيب باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,كاب باي السخنة

    1 - 2 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمرحلة الاهرامات دور ال 11 بفيو ممتاز عالبحر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق اخر شاليه بالسعر القديم صف اول جاهز المعاينه!

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل سعر شالية 100 متر | استلام فورى | المونت

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية روعه 110م اطلاله بحري بالكامل مرحلة خوفو

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك صف اول ع البحر استلام فوري بأقل سعر بالسخنة

    Roots Real Estate logo image

    هيفن هيلز بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا شاليهك Sea View بأقل سعر فى السخنه

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view دقايق من بورتو الـسـخـنـه بقسط 8س

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بفيو ع البحر و POOL بأقل سعر بالعين السخنه

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م جاردن 45م فوري تشطيب كامل أرضي

    Aqar Misr logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر اشتري شاليه روعه 100م عالبحر فوري بالفرش

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨٤٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Amer Group company
    السويس,العين السخنة,بورتو السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مرحلة الاهرامات (( برج منقرع )) الدور 10

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع سعر مميز مرحلة ايلاند 1 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 70م للبيع مفروش كورونادو مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه موقع مميز بمنتجع لاسيرينا ميني ايجيبت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه تقسيط في منتجع المونت جلاله العين السخ

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • بلاجيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,قرية بلاجيو

    1 - 2 غرفة