عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 48

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٥١٬٥٠٠ جنيه

    استلم شاليهك متشطب بالغاز الطبيعي+ الفرش فى السخنه

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ارضي بجاردن في ماونتن فيو السخنة1 كورنر

    متصدر

    One Broker Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125 م متشطب بالكامل دايركت على البحر

    Strive Reality logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في احلي قوري العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أرومة العين السخنة – إطلالة مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضى بحديقة ١٣٥م على بعد امتار من البحر

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شاليه مفروش بالكامل ازها العين السخنة

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثالث - شالية | 140 متر | مفروش بالكامل فى تلال

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ...متشطب و مفروش فيو خيالي تقسيط 8 سنين بدون فوائد

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر | شاليه أرضي ٣ غرف | ١٤٠متر | الصف الثاث

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 200م تري البحر ماونت فيو توباز السخنة

    sherwoods property logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م +115رووف بالفرش والتكييفات السخنة

    sherwoods property logo image

    هوليداي بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع قرية بالم بيتش العين السخنة

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةمفروش بالكامل بيع ازها اكمار العين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه ارضي صف اول لاجون مفروش استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م استلام فوري مفروش بالاجهزه للبيع ف ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن لاجون فيو فوري مفروش بالاجهزة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م استلام فوري مفروش بالكامل برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/جاردن/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 275الف و امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٢٠م مفروش في لافيستا ٧ | الترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش جاهز للمعاينه بفيو بحر بالسخنه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في لا فيستا جاردنز

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش 65م في بورتو السخنة – ايلاند 1

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع