عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 45

1,615 عقارات أخرى
  • 30

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن ريسيل للبيع في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع بالفرش الاجهزه-رويه كامله للبحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل - اميز موقع لشاليه ارضي بحديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل برايم لوكيشن استلام فوري في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه / للبيع / العين السخنه

    ERA Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع ف لافيستا السخنة فيو عالبحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 145 بلافيستا 7 العين السخنة

    Remax Style logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال العين السخنة فيو بحر

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في تلال العين السخنة صف ثالث

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف ثالث بحر للبيع في تلال السخنة مميزة

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    6

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز في مرحلة الحدائق المعلقة 47م فيو روعه !

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق الفرصة شاليه بأرخص سعر فالجولف _ العين السخنة

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة 65م الفرش ممتاز فيو بسين بسعر لقطة!

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجولف بورتو السخنة 65م

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن شايف البحر في لافيستا 4 العين السخنة

    Abrag 2 logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بالفرش فيو بحر بالسخنه+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شاليه و جاهز للسكن بالسخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 3 فيو بحر كامل صف ثاني

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع ف المونت جلالة فيو كامل عالبحر

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه روف للبيع في لافيستا 3 فيو بحر مباشر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في تلال السخنةإطلال مباشرعلى البحر

    Realtors logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 1 بالفرش والأجهزة مع روف

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بمساحة 117 متر في قرية اروما

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بمساحة 120 متر في قرية اروما

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي هاي لوكس في (مونتن فيو السخنه 2 )

    Gold Real Estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع