عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 11

1,615 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش استلام فوري بموقع مميز بلو باي

    why solutions logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليف استلام فوري متشطب بالفرش بإطلالة مميزة ازها

    why solutions logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة استلام فوري في عين باي بالسخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إستثمار في شاليه مفروش بالكامل للبيع بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر - تشطيب المالك في لافيستا3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٩٦٬٦٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية مفروش فى بورتو السخنة –الحدائق المعلقه

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو السخنة إيلاند 1 – رووف وفيو ب

    Capital Lords Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في مرحلة ووتر فرونت بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مفروش بوهو – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يري على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جورا السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠١٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    New Jersey Developments
    السويس,العين السخنة,جورا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروش

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر مفروش بالكامل في لافيستا3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز شاليه مفروش يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو سعر مميز في قرية الوادي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | بنتهاوس متشطب للبيع في ليتل فينيس حسن علام

    Gate real estate marketing logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • كيب باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,كاب باي السخنة

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تانى فى بافو فيو اللاجون مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أروما السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    RESIDENCE Real Estate Development
    السويس,العين السخنة,اروما ريزيدنس

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 19

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا 200م مفروشة وفوري بسعر مميز لسرعه البيع

    Aqar Misr logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرية لافيستا3 للبيع فيلا صف اول-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك الجاهزة في العين السخنة – بلومار وادي الدوم

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة بالحدائق المعلقة بورتو السخنة فيو بحر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رؤيه كامله للبحر للبيع في منتجع لاسيرينا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • كافو العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Travco Properties
    السويس,العين السخنة,كافو العين السخنة

    1 - 5 غرفة