عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 7

1,608 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو بانورامي على البحر في تلال السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه للبيع في لافيستا 3 – السخنة

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع -جاردن ورووف-3 غرف ماستر

    Susqual Management logo image

    رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • ليتل فينيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    السويس,العين السخنة,جاز ليتل فينيسيا جولف

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مرحلة الهاواين استلام فورى في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بانوراما بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جولف باي بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة استلام فوري في لا فيستا 6

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في منتجع لاسيرينا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • بوهو العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٢٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ATRIC Developments
    السويس,العين السخنة,بوهو

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاواين بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاواين بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاواين بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطه للبيع قرية لاجولي العين السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه استثماريه بها خدمات في بالميرا العين السخنه

    Town River logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • تلال السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٤٥٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    السويس,العين السخنة,تلال السخنة
  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ثاني فى قرية أريج بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني في بلومار الدوم العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى في منتجع لاجلولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش لاسيرينا ريزورت العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي في قرية هوليداي بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوليداي بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    السويس,العين السخنة,سكاى سيتى

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل -تيوليب العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م 3 غرف بإطلالة مباشرة للبحر فى لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في قرية بالميرا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش | بحديقة و إطلالة مسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول في قرية كورونادو مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ماجيستي باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,منتجع ماجستي باي جلالة

    2 - 4 غرفة