عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 13

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في هرم منقرع مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في منتجع أزها – العين السخنة مرحلة أوفا

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالمطبخ والتكيفات-دبل فيو

    Remax The Address logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول ع البحر,الوادى-العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    متصدر

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع فى لافيستا 5 العين السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي في لالونا بيتش للبيع في العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز دور ارضي بجاردن قرية اروما العين السخنه

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لا فيستا 6 – العين السخنة | فيو بحر

    Beltone logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي استلام فورى بمرحلة البانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع وترفرونت بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو دورثاني _ستلا دى مارى سى فيو _السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي موقع مميز بمنتجع لاسييستا بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سعر مميز منتجع ماليبو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع وترفرونت بورتو السخنه بسعر لقطه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري ف قرية بلوبلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقريه اريج بالعين السخنه اول صف عل البحر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 5 – مفروش بالكامل

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بلومار الدوم – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة في أزها السخنه تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل بالفرش 3 غرف مع حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش ومجهز فنيسيا – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    نيو فينيسيا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع