عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 15

1,615 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مرحله (هاند1) بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها العين السخنة توين هاوس تشطيب كامل بالفرش

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو ورووف خاص فاخر

    Susqual Management logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى 3غرف المونت جلالة فيو بحر ولاجون

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فيو بانوراما بحر بالحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش لافيستا توباز السخنة فيو بحروبسين دور1

    Susqual Management logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة صف اول ع البحر 6 غرف أكواريوس السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اكواريوس, العين السخنة, السويس

    6

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لا فيستا 6 – صف أول | مفروش

    KRE investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في لا فيستا توباز – العين السخنة 190

    KRE investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أبر للبيع في لا فيستا 6 – العين السخنةمفروش

    KRE investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة على البحيرة في جاز ليتل فينيس

    KRE investments logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٦٧٬٩٣٢ جنيه

    شاليه فندقي بفيو خيالي تسليم فوري ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٨٩٦٬٩٧٠ جنيه

    للبيع اميز توين هاوس متشطب استلام فوري في ازها

    views investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل + فيو خيالي للبحر من كل الاتجاهات.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بالرووف للبيع بورتو السخنة الجولف باي

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع بقرية اروما العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قرية بلومار السخنه بروف

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مميز قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي قرية بلو باي اسيا العين السخنة

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بالعين السخنه قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بارقي قري العين السخنة قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب275الف امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحرفى السخنه

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بارقي قري العين السخنة قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع