عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 41

1,629 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية تقسيط- السخنة هيلز بالعين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن لاجون فيو فوري مفروش بالاجهزة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م استلام فوري مفروش بالكامل برايم لوكيشن

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمرحلة بورتو ايلاند مفروش للبيع بمشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع بقرية بلو بلو العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمنتجع بورتو ساوث بيتش شاليه للبيع دور اول بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقى على البحر للبيع تلال سخنةوحدات محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/جاردن/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 275الف و امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس موقع مميز للبيع قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبلكس فى منتجع إمباير ريزورت بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في هرم منقرع مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في منتجع أزها – العين السخنة مرحلة أوفا

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول ع البحر,الوادى-العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٢٠م مفروش في لافيستا ٧ | الترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 100م بجاردن مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش جاهز للمعاينه بفيو بحر بالسخنه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثماريه شاليه للبيع جراند اوشن العين السخنة

    Town River logo image

    المحيط الأزرق, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…