منازل مزدوجة مفروشة للبيع في العين السخنة

127 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 220م للبيع ريسيل لافيستا3 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس مفروش+ رووف| تلال المرحلة الاولى

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه و مفروشه بالكامل في فيو علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول صف علي اللاجون بالفرش و المطبخ و الاجهزة كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى للبيع تطل على البحر عين باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشة بالكامل تطل على البحيرة عين باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | توين هاوس صف أول 180م | تلال السخنة

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو بحر مباشرة في تلال السخنه

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر مميز العين السخنه قرية تلال

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل مطل على البحر لا فيستا 2

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ومفروشة بالكامل تطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو بانورامي على البحر في تلال السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع -جاردن ورووف-3 غرف ماستر

    Susqual Management logo image

    رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 180م بأفضل سعر | صف ثانى | جاهز

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مفروش بالكامل في ازها السخنة

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع في زها العين السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع فى لافيستا 5 العين السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل بالفرش 3 غرف مع حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٨٩٦٬٩٧٠ جنيه

    للبيع اميز توين هاوس متشطب استلام فوري في ازها

    views investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع تلال العين السخنه

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف - توين هاوس ريسيل | مفروش فاخر + حديقة كبيرة

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى ازها السخنة للبيع موقع متميز ومفروش متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – AZHA (Taurina) العين السخنة

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين - ٣ غرف توين + حديقة ١٣٠ م - مفروش

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع تطل على حمام السباحة والبحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع