عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 39

1,631 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شاليه مفروش بالكامل ازها العين السخنة

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثالث - شالية | 140 متر | مفروش بالكامل فى تلال

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ...متشطب و مفروش فيو خيالي تقسيط 8 سنين بدون فوائد

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر | شاليه أرضي ٣ غرف | ١٤٠متر | الصف الثاث

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف نوم صف ثالث | ١٤٠م | بحري في لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه مفروش بالكامل ١٥٠ م | بحري | لافيستا ٦

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 200م تري البحر ماونت فيو توباز السخنة

    sherwoods property logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م +115رووف بالفرش والتكييفات السخنة

    sherwoods property logo image

    هوليداي بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش بالاجهزه فيو البحيره ازهى السخنه

    El Hefny Group logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع قرية بالم بيتش العين السخنة

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو ورووف خاص فاخر

    Susqual Management logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي استلام فورى بمرحلة البانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي موقع مميز بمنتجع لاسييستا بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرية لافيستا3 للبيع فيلا صف اول-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك الجاهزة في العين السخنة – بلومار وادي الدوم

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة بالحدائق المعلقة بورتو السخنة فيو بحر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رؤيه كامله للبحر للبيع في منتجع لاسيرينا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمنتجع ماليبو-شاليه مفروش بأجهزة والتكييفات

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شاليه مفروش للبيع ستلا دي ماري الجولف٢

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون موقع مميز للبيع في منتجع فينيسيا

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو البحر في الحدائق المعلقة ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع_مرسيليا بلوباى آسيا مرحلة فيرجينيا

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش في قرية لاسيرينا ريد كاربت المرحلة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى-منتجع فينيسيا العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع -بيلا فينتو – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…