عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 38

1,631 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يطل على البحيره استلام فورى مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع تشطيب فاخر بمرحلة الكاريبيان باي بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية مفروش فى بورتو السخنة –الحدائق المعلقه

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين مفروش بالكامل في ازها السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٥١٬٥٠٠ جنيه

    استلم شاليهك متشطب بالغاز الطبيعي+ الفرش فى السخنه

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه في لاجونا باي، العين السخنة

    Property Network logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تانى فى بافو فيو اللاجون مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ارضي بجاردن في ماونتن فيو السخنة1 كورنر

    One Broker Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بالعين السخنه قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالعين السخنه قرية ستيلا دي ماري

    Town River logo image

    ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بياسيرا العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بحديقة للبيع اروما السخنة علي البحر

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع قرية مارينا وادي دجله العين السخنة

    Town River logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125 م متشطب بالكامل دايركت على البحر

    Strive Reality logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في احلي قوري العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أرومة العين السخنة – إطلالة مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شاليه 113م بجاردن لاجون فيو ازها

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 100م بجاردن مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…