عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 36

1,631 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بصيفك في شاليهك الخاص في لافيستا 6-مفروش

    Premium Homes logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف أول 180م | موقع مميز | تلال السخنة

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل مطل على البحر لا فيستا 2

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف ثاني يطل على البحر جاهزه للاستلام

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن مرحله اولي-مفروش -اقل سعر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالمطبخ والتكيفات-اول مرحله-جاهز

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش صف ثالث بحرى يطل على البحر جاهزه للاستلام

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالمطبخ والتكيفات-مرحله اولي-جاهز

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه – فيو علي البحر وجاردن

    Aqar Dayem logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروشه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه للبيع استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في لافيستا 2 - لافيستا - العين السخنة - السويس
    1

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل استلام فورى بحرى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروش للبيع فى لافيستا 2 على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف ثاني استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أزها السخنة – Pavo 2 | مفروش

    Aqarpedia For Resale logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في بالميرا العين السخنة | مفروش

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى مفروش للبيع فى لافيستا 2 على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مميز بحرى يطل على البحر و حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن فيو لاجون للبيع في العين السخنه

    Elegant Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه بالكامل صف اول على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…