عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 43

3,795 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص على البحيرة موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 387م بأفضل سعر ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠٣٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر بشكل كامل لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الماظة البحر الاحمر 4 غرف ون ستوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس صف اول لاجون بأقل سعر واقساط حتي ٢٠٢٩

    Premises logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٧٩٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون صف أول متشطبة بالكامل للبيع

    Premises logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٩٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون صف رابع متشطبة بالكامل للبيع

    Premises logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز جدا أفضل سعر

    Premises logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٣٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-بحري-متشطب-خطواط للبحر-لوكيشن مميز

    Spade consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فيو ع البحر للبيع بخصم 9مليون او اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي سينيور مفروش للبيع في هاسيندا وايت

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    دايركشن وايت تاون هاوس لوفت للبيع متشطب بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطيب استلام فوري للبيع فيو بحر اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطيب استلام فوري للبيع فيو بحر اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن توين هاوس للبيع بخصم 12,300,00 - نايا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس صف اول ع البحر استلام فوري كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4 غرف دايركت على لاجون اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٩٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4 غرف دايركت على لاجون اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٩٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٠٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 4 غرف فيو بحر و لاجون بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٣٨٬٧١٥ جنيه/متر مربع