عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 37

3,773 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف مميزه صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٢٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف فيو بحر بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون بينت هاوس تشطيب فاخر إطلاله بحر كامله-8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة على البحر بالقسط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع!! فيلا جاهزة بالكامل مع إمكانية التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مكتملة التشطيب بإطلالة على البحر بالقسط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    LOWEST PRICE FINISHED VILLA SEA VIEW WITH 0% DP .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر وحده متشطب مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا خطوات من الحب بأقل سعر وقسط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة على البحر، تسليم مبكر خلال 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ١٢٨٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر متشطبه بلوكيشن مميز بخصم

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا متشطبه دبل فيو لاجون وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٥٢٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل مفروش بالكامل برايم فيو لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٤٬٣٠٠٬٤٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام 2028 تري الاجون ف اوجامي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي 7 | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بأقل مقدم 5%بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبأقل مقدم 5%بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للسكن فورى متشطب بجاردن272م قسط7س

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس sea view للبيع في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فخم شايف البحر للبيع بالتقسيط علي 10سنين

    Property Hills Star logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٦٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة-راس الحكمة بمقدم 5%-10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في راس الحكمة - استلام قريب - مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع