عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 16

3,769 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله لاجون و بحر امتلك فيلاتك على اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله لاجون و بحر امتلك فيلاتك على اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أزها الساحل الشمالي | 4 غرف إطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٥٢٬١٤٢ جنيه

    تاون هاوس وسط | سول بريز | 4 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٥٢٬١٤٢ جنيه

    تاون هاوس وسط | سول بريز | 4 غرف نوم | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • أمواج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,أمواج

    2 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط | سول بريز | 4 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه صف اول ع البحر فيو مميز بسعر لقطه

    Summit Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٦٩٬٩٠٠ جنيه

    شاليه بسعر مغري متشطب في سيدي حنيش بجانب بيت البحر

    Property  Hills. logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بشاطئ خاص خطوات من البحر تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بجاردن في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • مسايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٨١٬٠٧٥ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Egygab
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مسايا

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن متشطب ومكيف في جون الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك تاون هاوس في واحدة من أرقى مراح

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بماونتن فيو الساحل الشمالى 275متر للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سينور شاليه علوي بروف باحسن سعر استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • زا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 - 5 غرفة

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس رابع صف من البحر فيو مفتوح جاهز للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع في هاسيندا باي متشطب جاهز للسكن

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • روزانا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,روزانا

    2 - 4 غرفة

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام قريب في راس الحكمة-10% مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام سنة في راس الحكمة - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام شهرين - راس الحكمة- 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام قريب بمقدم 5% علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سيلفر ساندز المرحله الاولى فيو بحر

    La Costa For Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • سيزن

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alqamzi
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سيزين

    2 - 6 غرفة