شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 19

698 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي للبيع | استلام قريب | إطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 36% خصم للكاش برايم شاليه سي فيو

    Square real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬١١٥٬٦٨٠ جنيه

    شاليه ريسيل204م 4غرف+120م جاردن برايم لوكيشن متشطب

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر علوي مطل على البحر – Horizon Seashell،

    Properties-Today.com logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو وحديقة خاصة فاخرة 4 غرف نوم- 2 ماستر

    Susqual Management logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٨٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٢٦٬٧٥٨ جنيه

    شاليه 4 غرف 170متر للبيع بأفضل سعر في جون سوديك

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز موقع 0%مقدم شاليه بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٤٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٧٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٥٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 223م +روف 58م للبيع سيلفر ساندس صف سابع بحري

    AK Circle logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع ىقرية سي شيل الساحل الشمال

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر للبيع في قرية سي شيل الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية هورايزون للبيع بقرية سي شيل الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية هورايزون للبيع قرية سي شيل الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل 360م+كابين-أرخص سعر ف الماركت هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 4غرف فيو علي لاجون للبيع جايا راس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف تشطيب كامل بالاثاث اطلالة على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف 1 علي البحر في سولين مارينا 5 لسان الوزرا

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢١٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٣٬٤٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف1 علي البحر استلام فوري مارينا5 لسان الوزرا

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢١٥٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي في بلايا غزالة، على البحيرة مباشرةً

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا2 مراسي بفيو على القنال

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون سوديك شاليه أرضي للبيع متشطب بالكامل ٤ غرف

    Triple S Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون شاليه ارضى للبيع ٤ غرف جاهز للاستلام

    Triple S Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه استلام قريب في رأس الحكمه بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه أحلامك في لايت بلوك سكاي سيشل

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مميز للبيع في سيشيل 3 غرف نوم مفروش

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٩٩ جنيه/متر مربع