شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في لافيستا راس الحكمة, صفحة 7

198 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه sea view من كل الغرف بـ4,150,000

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية بجاردن متشطب بفيو علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بجاردن للبيع في لافيستا راس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري للبيع فيو مميز على البحر متشطب .

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام فوري ب فيو بحر مميز

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 140م في لافيستا رأس الحكمة / SA0974

    Dk REAL ESTATE logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    متصدر

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 20% امتلك شاليه متشطب 3غرف بفيو علي البحر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه sea view من لافيستا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فورى بجاردن245م فيو بحر قسط10م

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر متشطب أستلام فورى مقدم 4مليون-16م كاش

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن اوبن فيو في لافيستا راس الحكمة علي 4س

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في لافيستا راس الحكمة

    Inn Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب جاهزة للسكن من لافيستا بجانب مراسي

    Inn Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري 150م بجاردن متشطب لافيستا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مرحلة اللاجونا ف لافيستا راس الحكمة قسط7سنين

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مجهز بالكامل (لافيستا راس الحكمه)

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي + غرفه ناني لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علوي مجهز ومميز في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع استلام فوري متشطب ف لافيستا

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب+التكييفات بمقدم1.6Mوقسط10س_ازها عالبحر

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف (جاهز للسكن)sea view بتشطيب ultra mode

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لافيستا رأس الحكمة

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى للبيع فى لافيستا راس الحكمة

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شاليه متشطب بجاردن للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع