شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في لافيستا راس الحكمة

6 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري برووف بـ 22مليون كاش او 9 مليون مقدم

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة تشطيب المالك في لا فيستا

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي لافيستا راس الحكمة /يري البحر والبول/مفروش

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للسكن فورى متشطب بجاردن272م قسط7س

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بمواصفات فيلا استلام فوراً 330م

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع