منازل مزدوجة للبيع في لافيستا راس الحكمة

87 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهز للاستلام بإطلالة مميزة علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في لافيستا راس الحكمة|اقساط

    Realm Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل على حمام السباحة في لافيست

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس140م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دبل فيو متشطب بالكامل خطوات من البحرRTM

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل علي بحر - تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع موقع متميز جدا في لافيستا

    Premises logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة فيلا فاخرة استلام فوري بتقسيط على 4 س

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس مفروش 4 غرف 220م | لاڤيستا

    Oqood Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة متشطبة بفيو بحر وجاردن خاصة

    The Polygon logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع صف اول استلام فوري بقسط 4 سنين .

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز 140م متشطب بالكامل | لاڤيستا الساحل

    Oqood Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في لافسيتا راس الحكمه الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% توين هاوس لافيستا رأس الحكمة منتجع راقى

    Square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس استلام فورى موقع مميز بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسال لافيستا رأس الحكمة بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز توين هاوس استلام فورى بوول فيو لافيستا

    Square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى بفيو بحر ,لافيستا رأس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب 220 متر فى لاڤيستا راس الحكمة

    TREX logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع على البحر مباشرة

    AK Circle logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في لافيستا رأس الحكمة موقع مميز

    Property Network logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دبل فيو متشطب بالكامل خطوات من البحرRTM

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس140م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في لافيستا راس الحكمة استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاردن خاصة متشطبة فورى عالبحر لافيستا

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع