عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 38

3,985 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع في الساحل لاجوون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٥٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم لاجون شاليه متشطب بالكامل- قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن بفيو مباشر على الاجون فى ذا ميد

    Property  Hills. logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات للبيع في المصيف لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب للبيع في المصيف لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس متشطب بالكامل | 174 متر | أزها الساحل

    Oqood Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٥٥٬٥٥٠ جنيه

    سولاري شاليه ريسيل بدون اوڤر علي اللاجون اول مرحلة

    New Avenue Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه95م بالتقسيط علي 10سنين فيو لاجونز رأس الحكمه

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بخصم 20% موقع مميز / لافيستا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٨٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون صف اول على البحر للبيع فى جون

    TREX logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٥٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو لاجون وبحر

    Western House logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م الساحل الشمالي - رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في جايا (Gaia) رأس الحكمة

    Aqarpedia For Resale logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    باميز لوكشن شاليه115م دايركت ع لاجون متشطب بالمطبخ

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    اميز شاليه ف نايا باي دابل فيوبحر ولاجون جاهز لسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Direction White فيو بحر

    TREX logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٩٥٬٥١٢ جنيه

    شاليه في راملا أقل من سعر الشركة بـ٣ مليون

    The Polygon logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٥١٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية برايم لوكيشن فOgami لاجون فيو وبمقدم 5% وقسط

    Evergreen Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز استلام فوري بافضل موقع اقساط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فى ازها متشطب بدون مقدم قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في مرحله مميزه

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٥٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (دايركشن وايت) 120م

    RE/MAX Avalon logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٤٧٬٣٠٩ جنيه

    شاليه للبيع دور اول فيو لاجون متشطب و غرفه ناني

    Triple S Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…