عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 35

3,985 عقارات أخرى
  • 24

    شاليه

    ٨٬١٩١٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر و موقع مميز فى جايا راس الحكمة

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٩١٬٢٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف فيو لاجون بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر طرح لشاليه في أوجامي بمقدم 5% فقط

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم للبيع في راس الحكمة متشطب عللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع راس الحكمة (جيفيرا) 91 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٤٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة كامل التشطيب لاجوون فيو

    Roots Development logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شاليه متشطب مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الان بمقدم 5% ف راس الحكمه

    Creative Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٦٢٬٢٥٠ جنيه

    وحدة في الصف الرابع بارتفاع مميز مع فيو مفتوح.

    The Polygon logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شاليه لاجون فيو للبيع Juneالساحل الشمالي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع شاليه 2نوم في سي شور الساحل الشمالي

    Gate real estate marketing logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    Chalet in Solare with DP 3.2M EGP – Delivery 2028

    Aqarpedia For Resale logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٣٬٨٦٧ جنيه

    شاليه للبيع كون | رأس الحكمة - عقد قديم

    Flag square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز لشاليه باطلالة مزدوجة واستلام مبكر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 2غرفه بأقل سعر واستلام قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه ع البحر بأقل سعر واطول سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فى موقع مميز على البحر بأقل سعر ومقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…