عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 37

3,985 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري في راس الحكمه بمقدم 10%

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية بتشطيب كامل بجدية حجز 100 ألف فقط

    Selection Code logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 110 متر متشطب في Koun – استلام فوري

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم في رأس الحكمة | فيو بحر | تسليم خلا

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في Safia رأس الحكمة وتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٩٧٨٬٦٦٤ جنيه

    استثمر فى راس الحكمه شاليه متشطب و قسط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطة استلام فورى -راس الحكمة

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٣٧٣٬٣٦٠ جنيه

    شالية متشطب جاهز للسكن في نايا باي بجوار مراسي

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85 متر ارضي بجاردن في ماونتن فيو راس الحكمه

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ارضي بحديقة علي البول ب جايا فوري

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨٣٤٬٣٧٨ جنيه

    لوفت للبيع في چون | سوديك رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٣٠٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٤٣٨٬٣٣١ جنيه

    أكوا شاليه للبيع في چون | سوديك رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٢١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مكتمل التشطيب مع روف باقساط في كالي كوست

    New Avenue Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز عالبحر في MV Ras elhekma بأحلى فيو

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٦٠٬٦٣٦ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه متشطب بإطلالة على البحر | سولاري

    New Avenue Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سي فيو متشطب بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري في نايا راس الحكمة - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه سي فيو تشطيب راقي تقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي – موقع مميز بفيو على البحر وفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٣٤٦٬٣٤٨ جنيه

    شاليه مودرن – موقع مميز بفيو على كريستال لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٢٩٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت – موقع مميز جدا | بفيو مميز على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع باقساط براس الحكمه / الاهلي صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٤٤٬٦٠٠ جنيه

    شاليه للبيع كورنر بحري سي فيو باقل سعر في سي شور

    Smart Step logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاالية غرفتين متشطب | ب سكالا سي فرونت | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…