شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 22

7,845 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً شاليه كون رأس الحكمة | فيو بحر وقسط 8

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في مارينا مراسي بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع علي البحر باقل مقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام 2029 تكملة أقساط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليهك بأقل سعر على البحر فى العلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤١٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 127م للبيع في سيلفر ساندس استلام 6 شهور

    Spade consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ثاني موقع مميز استلام فوري علي اقساط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٠٢٨٬٧٥٠ جنيه

    شاليه 84متر متشطب بالكامل في جيفيرا الساحل الشمالي

    Selection Code logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب بالكامل جاهز للاستلام مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٩٤٣٬٧٤٢ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في نايا باي قسط علي 10سنين

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحر فى راس الحكمة ب 4 مليون

    Selection Code logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا مراسي فيو مفتوح يرى حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب بورتو جولف مارين العلمين مفروش مكيف متاجر

    Zein for real estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين+روف في مشروع Koun رأس الحكمة

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في قريه امواج- شامل العفش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في تلال المصطبه الخامسه- خطواط قريبه للبحر

    Zein for real estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه غرفتين فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه غرفتين فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه مفروش و مكيف في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قريه امواچ سيدي غرفتين بالفرش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 112متر متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قريه امواج الساحل - ارضي غرفتين بسعر مم

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه للبيع في امواج الساحل فيو بول ولاند سك

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع