شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 21

7,834 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% واقساط 12سنة امتلك شاليه+روف متشطب-هاسيندا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بحرية | فرصة استثمارية مميزة | تقسيط طويل

    Home Select for real estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينة بجنينة 100 متر اقساط 9 سنين فى ماونتن فيو .

    property hills Elite logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينة بجنينة 100 متر اقساط 9 سنين فى ماونتن فيو .

    property hills Elite logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع متميز في فيو على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٢٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (وادي يم - رأس الحكمه) 127 م

    RE/MAX Avalon logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٨١٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العلمين استلام فوري

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٨٧٬٦٢٠ جنيه

    شالية متشطب بتقسيط 10 سنين مع الكازار

    IRTKAZ logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور للبيع | هاسيندا باي

    Flag square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاعادة البيع متشطب بالكامل + جاردن

    Inspire Homes logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ١٣٠٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات قسط 12 سنة

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل في موقع متميز خلف الأكوا بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | بلايا غزالة باي - الساحل الشمالي

    Flag square Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بمقدم 430 الف في مزارين العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على اللاجون للبيع في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا مراسي موقع مميز فيو القنال بحري

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل يطل على البحر تشطيب مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاجون فيو للبيع في زهرة الساحل الشمالي

    Smart Assets Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٨٢٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شاليه للبيع في جايا فيو حمام السباحه

    Elegant Home logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي استلام فوري متشطب

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك متشطب في رأس الحكمة بأقل مقدم علي البحر

    IRTKAZ logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في سيدي عبدالرحمن بتقسيط 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة مفروش بالكامل يطل علي حمام السباحة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالتكيفات, استلام فوري , بإطلالة عاللاجون

    متصدر

    why solutions logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٣٧٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بحديقة متشطب يطل علي البحر في أمواج

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع