شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 25

7,834 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٨٬١٥٧٬٨٩٥ جنيه

    شاليه 115م للبيع في Zoya سيدي عبد الرحمن

    AQAR One For Realestate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في فوكا باي صف أول لاجون مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بإطلالة مباشرة على حمام السباحة ف مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز – إطلالة مباشرة على اللاجون والبحر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب بالمطبخ والتكييفات علي اللاجون

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه YOUD – رأس الحكمة | الساحل الشمالي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب 135 متر بالمطبخ والتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر جاهز للاستلام في لافيستا باي إيس

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن وحدتك 74م غرفتين كاملة التشطيب في زهرة

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك على البحر مباشرة في لاجون العلمين بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل 105م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شاليه ف سيلفر تاون فيو لاجون بافضل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٦٨١٬٥٣٤ جنيه

    شاليه موقع مميز ريسيل فى سيلفر ساندز قسط علي 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين باقل سعر في الماركت دايركت ع الاجون

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن متشطب بالتكيفات والمطبخ بمقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٤٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل مرسي باغوش باقل سعر فى الماركت سي فيو

    Evergreen Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 128 م الترا لوكس في مراسي جريك مفروش موردن

    West Field logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة غرفتين سي فيو متشطب بالكامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة غرفتين سي فيو متشطب بالكامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة غرفتين سي فيو متشطب بالكامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة غرفتين سي فيو متشطب بالكامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين 85م بمقدم 5% علي اطول فتره سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شاليه غرفتين105م سي فيو متشطب بكامل

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع