شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في مراسي, صفحة 3

504 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا ويست مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٨٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مارينا فرونت مراسي فيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى ماريناويست مراسي بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٨٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى ليامراسي مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بحديقه تشطيب كامل في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مراسي فيردي | بفيو مفتوح | موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٤٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في مراسي – بلانكا 1

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٧٩٬٧٥٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا إعمار مفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز للبيع في مراسي بلانكا

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٦١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٢٧٬٧٣٥٬٧٥٠ جنيه

    شاليه للبيع في فيردي مراسي | أرضي بحديقة | مفروش

    KRE investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٢٣٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش و التكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100متر متشطب بفيو بحر فى سيدى عبد الرحمن

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي إطلالة رائعة

    Selection Code logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي بلانكا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فندقي فيو لاجون امام مراسي - كيو نورث

    متصدر

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فندقي دبل فيو - امام مراسي -كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه مفروش بالكامل فيو لاجون -كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فندقي فيو لاجون امام مراسي - كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فندقي دبل فيو - امام مراسي -كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 2 غرفة موقع مميز في مارينا بأقل سعر

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٣٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري باقل سعر للماركت فيو مميز!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٣٧٬٤٧٧ جنيه

    شقة 2 غرف نوم | ماراسي مارينا | جاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة في فايا بأقل سعر في الماركت

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع