شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في مراسي, صفحة 10

495 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه في مراسي باحسن سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة على حمام السباحة | كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دخول ليا | أرضي 2 غرف ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٣٧٬٤٧٧ جنيه

    أفضل قيمة مارينا | ماراسي 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي على القنال، بالفرش بالكامل في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية مفتوحة في قلب العلمين الج

    property hills Elite logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مع حديقه مفروش مراسي مارينا الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مطل على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخرمميز استلام فوري متشطب و مفروش في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٥٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه للبيع في بلانكا بفيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بلانكا مراسي بموقع مميز بفيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في مراسي جريك بالقرب من حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز شاليه للبيع قريب من المسبح وصافي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوبر لوكس للبيع بالفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ 10% مقدم شاليه تسليم فوري متشطب فى راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فيو حمام سباحة للبيع مراسي فايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة | تشطيب كامل | مرسى

    Good Vibe Homes logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٤٢٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز - بحري في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٢٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن للبيع في مراسي باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف مراسي مارينا فيوز متشطب استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ارضي بحديقه خاصه

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة للبيع بأقل سعر في مارينا

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه في جرييك للبيع بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة للبيع في ليا بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع