شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في مراسي, صفحة 9

495 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون مباشرة بأقل مقدم في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه غرفتين فيو مفتوح في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٧٠٬٨١٠ جنيه

    جوهرة مارينا بفيو لاجون | ماراسي 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مارينا واسع ونادر | ماراسي 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري فاخر في مارينا مراسي – فرصة مميزة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٦٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه غرفتين على حمام السباحة في فايا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٥١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز يرى 2 حمام سباحة بحري في المارينا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يرى جزء من القنال لقطة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة على حمام السباحة في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز فيو مفتوح في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور صف اول علي البحر متشطب بالفرش-mercon

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مفتوح للبيع في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على القناة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كاتانيا مراسي بحري مفروش بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون مباشرة موقع مميز بالفرش في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز ومفروش بالكامل في مراسي بإطلالة رائعة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى لوكيشن في مراسي – صف أول مارينا 1

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن ل غرفتين متشطبة باقل سعر جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٧٣٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل بالاجهزة و التكيفات

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحيرة في كتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 130م بمقدم 16.5مليون وقريب من اللاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٣٣٥٬٩٥٢ جنيه

    شاليه للبيع مفروش ومكيف بالكامل إطلالة وموقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٧٤٬٤٩٩ جنيه/متر مربع