شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في مراسي, صفحة 7

495 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة للبيع في كاتنيا بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري على حمام السباحة في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحيرة موقع مميز في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات للبيع في مارينا مراسي ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب660الف مقدم وقسط10سنوات شاليه مفروش امام مراسي

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٥٨٥٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي فيردي فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٣٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل في Address Golf

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٦٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس بالتكيفات في مراسي استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شاليه 2غرف للبيع في مراسي مارينا

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه باثاث جديده للبيع فيو لاجون في مراسي

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٨٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف ثاني مارينا بحري بإطلالة حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري متشطب ومفروش في مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مارينا ويست

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مطل على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي المارينا

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل سعر فى مارينا ويست مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فايا مراسي بتشطيب راقي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في مراسي مرينا فيو موقع مميز جدا

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالكامل استلام فوري للبيع

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالكامل بحديقه خاصه استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع متشطب بالكامل بحديقه خاصه مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٦٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مباشر على حمام السباحة في مراسي مرينا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع