شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في مراسي, صفحة 14

500 عقارات أخرى
  • 25

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مطل على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شاليه 2 غرفة في مراسي

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب غرفتين استلام فوري في مراسي !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بمساحة 136 متر فيو حمام سباحة

    Susqual Management logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه مفروش بالكامل في Address Beach Resor

    Dark Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثاني على المارينا شاليه مميز للبيع مفروش كاملاً

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فورًا شاليه أرضي بحديقة خاصة في فيردي مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شاليه للبيع في مراسي بحري بسعر مميز

    متصدر

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالكامل بالأجهزة

    Selection Code logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في مراسي مارينا استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي بحديقة قريب من المارينا واللاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٠٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر فرش راقي بوول فيو بأرقي موقع

    Square real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٠٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٨٠٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا2 مراسي بفيو على حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا فيوز فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي – الساحل الشمالي| موقع مميز

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوبر لوكس للبيع بالفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس بمقدم 380 ألف أوكاش5.700م

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في مراسي شاليه ڤيردي علي اللاجون دايركت

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مباشر على اللاجون للبيع في مراسي-مارينا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | مراسي - ليا

    Flag square Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي فيردي فيو على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٣٢٬٧٢٩ جنيه/متر مربع