شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في مراسي, صفحة 16

497 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (ريسيل) ف مراسي مارينا اطلالة بحرى مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فيردي مراسي بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فيردي مراسي بأقل من سعر السوق

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٢١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحري 100% للبيع في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي على حمام السباحة ومفروش في كاتانيا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع -فيو حمام سباحة في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع على حمام السباحة مباشرة

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 142 م للبيع سي فيو - مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين على حمام السباحة للبيع - ليا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحديقة - جريك - مراسي - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية بجاردن علي حمام السباحة - مراسي -

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين ارضي مفروش - مراسي فيردي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحة مباشره شاليه للبيع – كاتانيا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو جانبي علي حمام السباحه في مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في مراسي مارينا ويست

    The Avenue Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٠٢٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع -فيو جانبي على المارينا - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي حمام السباحة مباشره شاليه للبيع - مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على حمام السباحة للبيع في مارينا 2 مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو علي البحر للبيع في مراسي مارينا 1

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٨٤٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في مراسي مارينا 1

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في كاتانيا مراسي مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا1 مراسي بفيو على القناه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فيردي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع