عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 21

5,476 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه‎ 120 م--متشطب مفروش --ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز صف اول لاجون و بحر مفروش و استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    A Full Sea view chalet 2BR for sale in north coast

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جراوند بحري 100% مطل على اللاجون في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر جاهز للاستلام في أمواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • سي فيو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة مميزة 1400 متر فيو اللاجون فيلا فاخرة

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقى للبيع ( فيو بحر صريح ) مفروش بالكامل

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل مفروش بالاجهزة استلام فوي فيو لاندسكيب

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري بالفرش والاجهزه بجوار ريكسوس العالمين

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Selection Code logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • تلال الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,تلال العلمين
  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع في هاسيندا باي بإطلالة لاجون مباشرة

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    تاون هاوس

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse for Sale Verona Marassi

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة مكتملة التشطيب على طراز سيشيل

    Home Agent logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 130م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 45 م ( Mercon ) الساحل الشمالى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • سي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل في مراسي - ذا ادريس

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في امواج شاليه غرفتين مفروش بالكامل للبيع

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فندقي إستلام صيف 2026 مفروش بالكامل موقع مميز

    Selective logo image

    الورا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس شيك شامل جميع الفرش استلام فوري

    Selective logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دوبلكس للبيع 197م مراسي (موقع مميز )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    استوديو, 3 - 5 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة أول صف علي اللاجون READY TO MOVE

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١١٥٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز جاهز أول صف علي اللاجون سوان ليك

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مميز علوي مع رووف أول صف علي اللاجون

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بالفرش في مراسي مارينا

    Hodoud for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 200 متر مفروش بالكامل للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    3 - 4 غرفة