عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 11

743 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو بحر متشطب صف تاني من البحر

    Triple S Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٨٠٣٬١٥٦ جنيه

    أزها الساحل الشمالي تاون هاوس للبيع فيو لاجون

    Triple S Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة | مفروش بالكامل | مونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 - 5 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف | مفروش بالكامل | ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف | مفروش بالكامل | ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • سي فيو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    3 - 6 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر مع كابينة، جاهزة للاستلام ومفروشة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجنينه سي فيو مفروش وجاهز

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة لشاليه 2غرفة ماونتن فيوراس الحكمةبالفرش

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بماونتن فيو الساحل الشمالى 275متر للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للامتلاك في واحدة من أفضل مشروعات الساح

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • مار باي راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,مار باي

    2 - 5 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه بالسعر القديم ف ماونتين فيو

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دقيقة للبحر في مدن ابو ظبي متشطب اقل سعر

    Western House logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس استلام فوري دبل فيوو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة في رأس الحكمة بإطلالة بحرية مميزة

    متصدر

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا تاون هاوس للبيع 3 غرف كامل التشطيب

    Triple S Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سعادة الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

  • 16

    شاليه

    ١١٬٣٨٧٬٨٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع شاليه 3 غرف فيو علي حمام السباحة

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور تاني متشطب غرفتين يري البحر

    Triple S Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١١١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شالية دبل فيو تشطيب كامل استلام قريب 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحر تشطيب كامل وتقسيط علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية فيو بحر \لاجون متشطيب بمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬٠٦٤٬٦٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر ايلاند

    3 - 7 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…