شاليهات مفروشة للبيع في مدن أبوظبي

22 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٩٧٨٬٦٦٤ جنيه

    استثمر فى راس الحكمه شاليه متشطب و قسط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دقيقة للبحر في مدن ابو ظبي متشطب اقل سعر

    Western House logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو خيالي فـ راس الحكمة بجوار هايسندا

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم كامل التشطيب مع الأجهزة المنزلية

    Crafters Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول طرح لشاليهات "Premium" غرفتين نوم - موقع متميز

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5% لشالية متشطب في رأس الحكمة علي 8سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 93م غرفه في مدن راس الحكمه بمقدم 5% 8 سنوات

    Homy Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر تشطيب كامل بمدن راس الحكمة علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في مدن راس الحكمة بخصم 30%

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٥٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 3 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 2 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 1 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر في راس الحكمه قسط 100 الف شهريا

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو على البحر بقسط على 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على البحر بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شالية 3 غرف في راس الحكمه فيو مميز نص مفروش

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين نص مفروش فيو مميز لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية نص مفروش في راس الحكمة لوكيشن واسعار مميزة

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع