بيوت و فلل مفروشة للبيع في مدن أبوظبي

10 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر فيلا باطاله بحر علي 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا علي بحر خليج رأس الحكمة مدن الأمارتية

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تصميم خاص عدد محدود صف ثاني من البحر

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارمنى فيلا صف اول بانوراميك فيو بالتقسيط !!!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا متشطبة مع مدن الاماراتية خصم 30%

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحر مباشرة فيلا فاخرة متشطبة بحمام السباحة

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز على البحر متشطبه بالكامل بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز على البحر بقسط 8 سنين و مقدم5%

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع