شاليهات 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدن أبوظبي

6 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 93م غرفه في مدن راس الحكمه بمقدم 5% 8 سنوات

    Homy Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 1 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر في راس الحكمه قسط 100 الف شهريا

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية نص مفروش في راس الحكمة لوكيشن واسعار مميزة

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع