عقارات للبيع في الساحل الشمالي

28,072 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف أول بأقل سعر 155متر داخل ماونتن فيو

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه على البحر مباشراً من مدن الإماراتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل في مدن رأس الحكمة بالتقسيط 8 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقلة بحديقة واسعة 300متر بفيو ممتاز

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    متصدر

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • جولف فيوز هاسيندا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا باي

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    متصدر

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية كاملة للبحر ب لافيستا ب اقل سعر 150 م

    متصدر

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس235م متشطب واستلام فورى بمقدم 3.7مليون

    متصدر

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شالية 92م مفروش بالكامل ماونتن فيو

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري صف اول ع البحر بمقدم 10%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه أرضي بجاردن موقع مميز على البسين

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بأقل سعر لقطة علي حمام سباحة وخطوات للاجون

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للتسليم بإطلالة بحرية للبيع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور أرضي كامل التشطيب في هاسيندا ويست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور أرضي بموقع مميز للبيع جاهز للاستلام ف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • فوكا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٢٥٨٬١٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,فوكا باي

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000=اجمد شاليه 175م صف اول متشطب بالتكييفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ب3ونص مليون(اكام الراجحي)متشطب بالكامل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 120 متر ... كامل التشطيب تمشية للشاطئ دقيقة.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيردي مراسي موقع مميز اقل من سعر السوق مفروش

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شالية بحديقة استلام فوري بأقل مقدم و تقسي 10 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٧٧٬٠١٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,هاسيندا ويست

    استوديو, 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة استلام 6 شهور متشطب بأقل سعر واميز موقع

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500الف فقط وامتلك شاليهك متشطب بأقل قس شهري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب يري البحر و اللاجون أقل مقدم قسط 12سنة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش و التكيفات و الاجهزة بأقل مقدم

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 445الف فقط وامتلك شاليهك متشطب أطول فترة سداد

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة