عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 16

778 عقارات أخرى
  • 28

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أرضي – موقع مميز مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة – موقع مميز جدًا مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن متشطب للبيع بجوار فوكا باي قسط 15 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | لوفت في فوكا باي – الساحل الشمالي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٩ متر مربع

    ٩١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع جاردن في فوكا باي علي اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بريميوم 3 غرف بحديقة وإطلالة مميزة

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنوات فيلا فاخرة 4 غرف على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شالية للبيع فى فوكا باي فيو ع البحر

    Brokers Hub logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه صف علي لاجون في فوكا باي

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية جاهز علي السكن ديركت لاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف فوكا باي استلام قريب الساحل

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٧٢٬٦٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين مفروش بالكامل علي اللاجون في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف للبيع فوكا باي متشطبة استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٣٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل | فيو على الليك | التسليم 3 اشهر

    The Choice For Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس زاوية مطل مباشرة على البحيرة ومفروش

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة بمساحة 400 متر - إطلالة على الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بإطلالة على البحر وحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف | يطل علي البحر | فوكا باي

    Good Vibe Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوكا باى راس الحكمة شاليه للبيع متشطب استلام فورى

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٨١٬١٩٥ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام صف أول على اللاجون في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في فوكا باي - راس الحكمة بموقع ممتاز

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقل سعر في الماركت صف اول لاجون رؤية للبحر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه متشطب بالفرش فيو بحر مقدم 5% ب فوكا باي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهز للسكن اول صف علي اللاجون موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع