عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 15

778 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 114متر متشطب بالتكييفات فيو بحر مقدم2.6مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 110م 3غرف بلاجون فيو بفوكا باى

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين بجاردن-دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٩١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف سى فيو-دايركت بوول

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر سى فيو استلام فورى بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر سى فيو استلام فورى-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبةفيو لاجون اقرب استلام للبيع في فوكا باي

    Property  Hills. logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر توين استلام فورى-دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف سى فيو-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين بجاردن-بالفرش كامل-دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب فيو علي البحر بالساحل الشمالي

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب فى قرية فوكا باي راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه متشطب 3 غرف مقدم 600 ألف كاش 7.5م

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب في كالي كوست استلام سنه بمقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري علي اللاجون مباشره اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية بالفرش في فوكا باي الساحل الشمال

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ستاند الون شاليه فوكا باى ارضى

    SG Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الجونة على اللاجون و الجولف 4غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه في فوكا باي علي اللاجون مباشرا

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في رأس الحكمة في LA7 متشطب بالكامل فيو لاجون

    TREX logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول متسلمه فى فوكا متشطبة بالمطبخ والأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو بحر مفروشه استلام فوري فوكا ساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب سي فيو أميز لوكيشن في الساحل قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع