عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 12

778 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة في فوكا باي مع حمام سباحه خاص صف ثالث

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١١٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - 3غرف نوم - إطلالة علي البحر - بحري

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري سي في و بول -متشطب سوبر لوكس

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن متشطب و مفروش في الساحل

    Empire real estate and investment logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل -برايم لوكيشين-جاهزه للاستلام

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية-٣غرف نوم- قريبة من البحر مفروشة بالكامل

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب بإطلالة على اللاجون

    why solutions logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٨٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان سي فيو دوبلكس 5%مقدم اقساط حتى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان سي فيو دوبلكس 5%مقدم اقساط حتى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فيو بحر لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس 230م تطل علي البحر في اوجامي سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز في اوجامي راس الحكمة على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ارضي بجنينة للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو علي البحر للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شالية لاجون فيو للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل في فوكا باي مفروش بالتكيفات ڤيو لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ثلاث غرف في فوكا باي بإطلالة للبحر

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي راس الحكمة بجوار هاسيندا

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة ستاندالون للبيع في فوكا باي

    Capital Lords Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوكا باي شاليه ١٢٠ متر فرش مودرن ڤيو لاجون مميزجدا

    Zein for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطوير مزيان رمال الساحل الشمالي.

    Zein for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات شاليه ٦٥ م غرفه و ٢ حمام قريه رمال الساحل

    Zein for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريه رمال بجوار فوكا باي مباشره متشطب

    Zein for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع