عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 43

1,089 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين برايم لوكيشن للبيع في مدن راس الحكمه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بالتكييفات+المطبخ والاجهزة للبيع بأقساط 8س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات باقل سعر و اطول فتره سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شالية بالتكييفات+المطبخ والاجهزة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 207م بالاجهزه و التكيفات باقساط / مدن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين للبيع باقساط / مدن راس الحكمه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالاجهزه و التكيفات للبيع بقسط ع 8سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على لاجون بالكامل بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله مزدوجه على لاجون للبيع

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع لاجون فيو بالكامل بقسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ والتكييفات في ازها مقدم 925

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٥١٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في Azha North – إطلالة على اللاجون

    Beltone logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام سنه ب قسط ل 9 سنين

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بسعر اللونش في ازها راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا بأزها الساحل 233م استلام سنة

    Waystar Investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٨٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3-غرف - متشطب بالتكييفات - اقساط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بحديقه 160م على لاجون مباشرة

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر بالمطبخ والتكيفات للبيع أقساط ازها

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    نصف طابق

    ١٧٬٩١٨٬٨٨٢ جنيه

    افضل لوكيشن فى المشروع سنيور شاليهافضل سعر ف ازها

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سينيور شاليه بجاردن على لاجون 145م ازها الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر و اميز لوكيشن سنيور شاليه فى ازها الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و اميز لوكيشن سنيور شاليه فى ازها الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل بمقدم 5% بالمطبخ و التكييفات أزها

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجاردن عاللاجون استلام 3 شهور

    Gate real estate marketing logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه متشطب بالفرش في الساحل الشمالي

    Rakar Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع