عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 40

1,089 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب متشطب+بالتكيفات+بالمطبخ بالقسط

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اوبن فيو علي اللاجون اقرب استلام متشطب

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٩٧٬٩٢٥ جنيه

    توين هاوس للبيع | أزها الساحل الشمالي – كانيس

    Flag square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع وصيف حالا ف قلب راس الحكمه بمقدم2.3M,وقسط298K

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه متشطب 3غرف للبيع ازها راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٦٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ديركت لاجون تشطيب بالتكيف بدون مقدم علي10سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شالية ديركت لاجون تشطيب كامل في ازها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع عالمفتاح فى الساحل راس الحكمة

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحديقة 182 متر في الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دايركت لاجون و سي فيو متشطب +مطبخ والتكييفات

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٧١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٢٧٬١٣٠ جنيه

    فيلا متشطبة بسعر شالية فيو لاجون خصم كبير ف الساحل

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠١٤٬٣٠٠ جنيه

    شاليه لقطة بخصم الكاش فيو خيالي متشطب+مطبخ+تكييفات

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ع لاجون بافضل سعر و اميز لوكيشن ف ازها

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ والتكييفات فيو لاجون ف ازها

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤٩٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على لاجون بافضل سعر و اميز لوكيشن فى ازها

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٣٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك شاليه غرفتين فيو على البحر للبيع .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% فقط امتلك شاليه متشطب فيو على البحر للبيع

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ١٧٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول متشطب بقسط على 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه صف اول باطول فتره سداد 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على البحر بقسط 10سنين .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبة بدون مقدم واقساط تصل الى10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة راس الحكمه موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات اطلال علي اللجون في ازها

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون وفيو البحر استلام فوري مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع