عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 37

1,089 عقارات أخرى
  • 24

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأميز لوكيشن متاح للمعاينه في اي وقت

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة راقية تبدأ من شاليه على البحر بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر بأقل سعر وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر واللاجون بأقل سعر على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر دايركت بأقل سعر بدون مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنوات وامتلك وحدتك صف اول بجاردن كبيرة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢١٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا على البحر دايركت بأقل سعر بدون مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر استلام 2027 في ازها راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر استلام 2027 في ازها راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٧١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر استلام 2027 في ازها راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر استلام 2027 في ازها راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤٩٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر استلام 2027 في ازها راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف تشطيب كامل موقع متميز + حديقة بمساحة 212

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف تشطيب كامل موقع متميز + حديقة ٩٩ م

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدن استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢١٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر استلام 2027 في ازها راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بشاطئ خاص في ازها راس الحكمه قسط10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بشاطئ خاص في ازها راس الحكمه قسط10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0% شاليه علي البحر في ازها راس الحكمه قسط 10س

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0% شاليه علي البحر في ازها راس الحكمه قسط 10س

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع