عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 37

1,046 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزا | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة كمبوند جراند هايتس بحمام سباحه

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف ماستر، لاندسكيب استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند جراند هايتس - كواديكو

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأقل سعر اجمالى ف نيو جيزة

    The Way logo image

6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 406م فيو حمام سباحه زايد تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٥٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فخمة جاهزة للمعاينه علي اللاند سكيب

    Property Hills Star logo image

6

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند - ليك دريم - 6 اكتوبر مساحه 424

    Guides Real Estate logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في اليجريا اقل سعر لسرعة البيت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف متشطبة للبيع ف الربوة زايد فورى

    The Way logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب زايد قسط ربع سنوى 550 ألف

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سوليا – إنرشيا

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 466م للبيع من بالم هيلز بجوار الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٦٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 6 غرف بيع نصف تشطيب كمبوند ريوس 6 أكتوبر

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة تشطيب كامل للبيع بأقل سعر سوان ليك ويست

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا إستيتس - زايد الجديدة

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٧٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – سوليا | موقع مميز بسعر مغرى

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    قصر

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر بتشطيب فندقي ع النيل ف الشيخ زايد تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند سولايا انرشيا

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة جولز 346م ارض 490 جوار بالم هيلز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مستقلة 6 غرف امام مدخل نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاند الون كمبوند الياسمين جرين لاند

    Guides Real Estate logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م فورى بالشيخ زايد قسط ربع سنوى1.200.000

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدون اوفر سعر اول طرح فيلا في هضبة بالم هيلز

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع